Hakkımızda – Mevsim Diş

Hakkımızda

         Mevsim Diş Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği kaliteyi hizmetle buluşturan uzman dev kadrosu ve güçlü, dinamik yönetimi ile 2015 yılından bu yana başarılı işlere imza atmış ve hastalarına her zaman güven veren bir sağlık kurumu olmuştur.

         Sterilizasyon ve hijyen konusunda ilgili otoritelerce onaylanmış uluslararası standartlara sahip polikliniğimiz 3 katlı, 1000 m2 bir alandan oluşmaktadır. Kliniğimiz geniş iç tasarımı, ferah bekleme alanları ve VIP dinlenme odaları ile yurt içi ve yurt dışı hastalarının konforu ve rahatı düşünülerek özel olarak tasarlanmıştır.

        Hastalarımızın tedavilerinin sağlıklı ve mümkün olduğunca hızlı bir şekilde tamamlanması amacıyla kliniğimiz bünyesinde CAD-CAM cihazlarımızı da içeren bir laboratuvarımız bulunmaktadır.

        Mevsim Diş Ailesi olarak bilimsel gelişmelerin ve en güncel tedavi yöntemlerinin takipçisi olmayı, hasta memnuniyetini ve “sağlıklı dişler,  mutlu gülüşler” sloganını ilke edinerek tüm Dünya’ya hizmet sunmayı kendimize vizyon edindik. Gülümsemekten korkmayın. Her MEVSİM gülümsemeniz dileklerimizle.