Biz yaklaşık 8 ay öncesinde kızımın diş tedavisi için ön görüşmeye gitmiştik önce kontrol edildi sonra doktorlarımızın güzel görüşleri ve anlatımları bizi çok rahatlatmıştı kızımın dişlerinde çok derecede sıkıntıları vardı gömülü olan bir estetik dişimiz vardı onun içinde içimizi rahatlatacak tedavilerde bulundular çok memnun kaldık. Başarılarınızın devamını diliyorum saygılarımla

Hümeyra Furunci

Koronavirüs nedeniyle başta çekinerek gittim ama sonrasında kliniğin temizliği ve alınan önlemler içimi rahatlattı. Ayrık dişlerim nedeniyle son derece mutsuzdum gülüş tasarımı için gitmiştim. Kısa sürede hiç ağrı acı hissetmeden beklediğimden çok daha iyi bir görünümle klinikten ayrıldım. Tedavim süresince başta doktorum ve tüm ekibine bana gösterdikleri ilgi ve güleryüz için çok teşekkür ederim.

Övgü Gürbüz

İyi ki Mevsim Dişe yolum düşmüş iyi ki tüm işlemlerim kliniğinizin hekimleri Tuba İbiş tarafından yapılmış personellerinizin karşılaması ilgisi alakası sizleri en üst seviye tutuyor işlemlerimle baştan sona kadar benimle ilgilenen güleryüzlülüğünü her randevumda gösteren Büşra Öztürk Hanıma teşekkür ediyorum.

Kemal Akıncı

İmplant tedavim için gitmiştim. gayet başarılı bir süreç geçirdim. özellikle pandemi döneminde bu kadar dikkatli çalışmaları beni çok mutlu etti. ilgi alakaları için teşekkür ediyorum

Engin Üresin

Şimdiye kadar birçok dişçiye gittim ama hiçbiri diş problemlerime çözüm bulamadı. Artık tamamen vazgeçmişken Banko personeli Büşra Hanımın tavsiyesi üzerine gittim iyi ki gitmişim. Bütün diş problemleri çözüldü. Kesinlikle tavsiye ederim.

Yakup Göçmen

Hasta memnuniyetine çok önem veren, alanında uzman, başarılı diş hekimlerinden ve kaliteli bir personelden oluşan kocaman bir ekip, hijyene maksimum önem veren, son teknoloji ekipmanlarıyla ve güncel yöntemlerle yapılabilecek en iyi tedavileri uygulayan bir ağız sağlığı merkezi.

Elif Edin Dinç